Využijte LICIT!

Neplaťte zbytečně nic navíc a buďte pod ochranou nezávislé aukční síně. Zbavte se starostí a získejte vylicitované nejlepší ceny a podmínky z elektronické aukce. Garantujeme Vám bezpečnou změnu dodavatele bez problémů a sankcí. Vše zajistíme za Vás.

Jak to celé funguje?

Každý měsíc pořádáme elektronické aukce, ve kterých snižujeme ceny energií domácnostem i firmám.
Dodavatelé v těchto e-aukcích bojují o získání sdružené skupiny klientů a tak snižují ceny energií o 20 - 40 %.
Dodavatel, který v e-aukci nabídne nejlepší ceny energií bez skrytých poplatků a zároveň garantuje klientům stanovené podmínky, se stává vítězem.

Váš 1. krok

Zanechejte nám kontakt. My Vás ještě ten den (mimo víkend) kontaktujeme s tím, kolik v průměru můžete ušetřit podle toho, zda bydlíte v bytě či rodinném domě a podobně. Úsporu si můžete spočítat i sami v kalkulačce!


Váš 2. krok

Zašleme Vám Garance a Pověření k zastupování, na jehož základě za Vás vyřídíme veškeré nutné administrativní záležitosti. Podepsané Pověření stačí zaslat zpět na adresu eCENTRE, a.s.


Váš 3. krok

Pak už se jen těšíte, až vše vyřídíme za Vás! Zašleme Vám již podepsanou smlouvu s dodavatelem vzešlým z e-aukce. Navíc Vám garantujeme kompletní, bezpečný přechod od jednoho dodavatele k druhému.

Garantujeme Vám

Zároveň s Pověřením k zastupování Vám zasíláme Garance, ve kterých se eCENTRE, a.s. zavazuje, že změna dodavatele bude pro Vás jednoduchá, bezproblémová a navíc ZCELA ZDARMA.

  • Garance bezproblémového zajištění dodávek
  • Garance cenové výhodnosti
  • Garance administrativně-právního servisu

Garance ke stažení ZDE

Společnost eCENTRE, a.s. je hrazena z aukčních poplatků, které hradí dodavatelé, kteří zvítězí v e-aukcích a férově tak získávají celou skupinu klientů.

Jaké jsou výhody změny dodavatele energií s eCENTRE?

Už žádné obavy, zda Vám ten či onen dodavatel nabízí skutečně výhodnou cenu a podmínky!

Jsme nezávislá e-Aukční síň. Nejsme v triku žádného z dodavatelů, v aukci zkrátka získáváme nejlepší ceny na trhu.
Jsme hrazeni z aukčních poplatků – Služba je pro Vás zcela ZDARMA.
Veškerý administrativní servis zajistíme za Vás.

Smlouva s dodavatelem vzešlým z e-aukce

Zasíláme Vám vždy již podepsanou smlouvu s dodavatelem vzešlým z e-aukce. Smlouvu za Vás podepisuje jeden ze tří pověřených zaměstnanců eCENTRE, a.s. zplnomocněný společností eCENTRE, a.s.

Náhled Plné moci pověřených osob: